Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154446.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154455.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154519.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154530.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154600.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674

Warning: copy(http://www.archiv.parafia-czempin.plimages/stories/odpust_rysunki_2017/20170930_154607.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/retia/ftp/parafia/plugins/content/mavikthumbnails.php on line 674
Rozstrzygnięcie konkursów w związku z parafialnym odpustem PDF Drukuj Email
niedziela, 08 października 2017 17:20

W związku z odpustem parafialnym Akcja Katolicka  wraz z Księdzem Proboszczem ogłosiła  dla dzieci 2 konkursy. Dzieci wykonały 9 figurek przedstawiających Świętego Michała Archanioła oraz pond 50 rysunków ilustrujących Patrona. Ponadto do konkursu wiedzy przystąpiło dwoje uczestników: Zofia Śliwa i Mateusz Wieczorek.  Wszyscy zostali wyróżnieni dyplomami i słodyczami. Na zakończenie każdy uczestnik mszy świętej mógł wykonać sobie zdjęcie jako św. Michał Archanioł i zjeść przepyszną watę cukrową.

Akcja Katolicka dziękuje księżom za pomoc w zorganizowaniu konkursów oraz rodzicom, katechetom za zachęcanie dzieci do aktywności podczas odpustu.